Aktualności

2012-10-16 14:32:29

V Forum Rynku Spożywczego i Handlu i nagroda dla Global Fish!

15 października 2012 roku, na gali V Forum Rynku Spożywczego i Handlu, firma Global Fish została uhonorowana nagrodą w kategorii "Innowacja Roku 2012". Nagrodę za za budowę największej i najnowocześniejszej w tej części Europy oraz w pełni ekologicznej hodowli Czerwonej Tlapii, odebrał prezes spółki - Jakob Kicerman. Jest nam szczególnie miło, gdyż zostały docenione nasze starania w promowanie spożywania ryb.

 

 

Celem nagród jest wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym. Nagrodami Rynku Spożywczego uhonorowano firmy i innowacje, które ostatnio wyróżniły się w polskim sektorze żywnościowym. W kategorii "Innowacja Roku 2012" wyróżniono tylko cztery firmy. Oprócz nas, uhonorowano także FoodCare, Browar Ciechan i Zbyszko Company.
Kapituła doceniła naszą misję i działania uświadamiające konsumentom różnicę między mrożoną tilapią, pochodzącą z chińskich hodowli, a świeżą z polskiej akwakultury. Rozumie, że podejmujemy się niezwykle trudnego zadania - chcemy zmieniać polski rynek ryb. W kraju zdominowanym przez amatorów wieprzowiny, w  Global Fish stawiamy na zdrowy produkt, który ma szansę podbić polskie stoły swoją naturalnością.


< powrót


Centrum informacji