Aktualności

2012-09-30 14:39:52

Chcesz spróbować jak smakuje Barramundi?

Smakowanie Barramundi rozpocząte! Pierwsza degustacja odbywała się w dniach 25-29 września w hali Makro nr 1 w Warszawie, wkrótce następne w pozostałych halach.

O tym jak smaczna jest ryba Barramundi pochodząca z akwakultury pod Olsztynem, mieli okazję przekonać się klienci warszawskiej hali Makro. Rybę tę polecamy zarówno do gastronomii, gdzie zyskała już uznanie szefów kuchni, ale także do przyrządzania w warunkach domowych. Barramundi ma zwarte, białe mięso, które nie rozpada się podczas obróbki cieplnej. Jest bogata w kwasy Omega-3 i wiele innych cennych składników odżywczych. Ryby, które oferujemy są świeże, tzn. nigdy nie były zamrażane, pochodzą z ekologicznej hodowli, polecamy ją szczególnie dzieciom, gdyż nie posiada ostrych i drobnych ości.

 

 

Nie chcesz kupować tzw. "kota w worku", chcesz spróbować jak smakuje Barramundi, zanim zdecydujesz się na zakup? Nasza akcja jest właśnie dla ciebie. Szukaj nas w halach Makro w twojej okolicy.
Sprawdzaj informacje na naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się w jakich terminach będą prowadzone degustacje w poszczególnych halach.

Do zobaczenia!

 

 

 


< powrót


Centrum informacji