Global Fish

Naszą misją jest popularyzacja świeżej ryby. Świeże, znaczy nigdy nie mrożone. Świeże, znaczy zdrowe. Świeże, znaczy dobre.

 

Spółka Global Fish powstała zarówno w odpowiedzi na rosnące potrzeby wymagających konsumentów, jak i światowe trendy w rozwoju akwakultury przyjaznej środowisku. Nasza działalność idealnie wpasowuje się w obecną sytuację rynkową, wynikającą jednocześnie z rosnącego popytu na produkty rybne jak i kurczące się zasoby ryb w morzach oraz oceanach. Według Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), akwakultura jest najszybciej rozwijającym się segmentem rynku żywności na świecie.
Naszą misją jest popularyzacja świeżej ryby. Świeże, znaczy nigdy nie mrożone. Świeże, znaczy zdrowe. Świeże, znaczy dobre.

Oferujemy świeże ryby najwyższej jakości. Naszą technologię wyróżnia rygorystyczna kontrola procesu wzrostu ryby od narybku do połowu. Ryby rosną w procesie zrównoważonym, zgodnym z ich środowiskiem naturalnym, wolnym od antybiotyków, chemii, czy hormonów. Dzięki temu nasi konsumenci mają pewność, że otrzymują produkt pełnowartościowy, powtarzalny jakościowo zarówno pod względem wielkości, wagi, smaku i wartości odżywczych.

Proces mrożenia niszczy strukturę tkanki mięsnej, co w przypadku delikatnego rybiego mięsa negatywnie wpływa na dalszy proces obróbki i finalne walory konsumpcyjne. Więc… oferujemy ryby, które nigdy wcześniej nie były zamrażane.

Jedzmy ryby świeże. Jedzmy ryby ze sprawdzonego źródła. Jedzmy ryby od Global Fish.
 

 

 Hodowla w Bońkach - film

Pełna wersja filmu o akwakulturze firmy Global Fish